menu
trkt Strona główna
trkt
trkt
trkt
trktOutsourcing
trkt
trkt
 
cdn

Opis systemu


Skuteczne funkcjonowanie firmy w warunkach otwartego rynku Unii Europejskiej wymaga zaawansowanych, a jednocześnie przyjaznych narzędzi, które oprócz możliwości ewidencjonowania zdarzeń gospodarczych, przedstawiają pełny obraz działalności operacyjnej i finansowej firmy.

Takim rozwiązaniem jest COMARCH OPT!MA - zawsze zgodny z przepisami program do zarządzania, obsługi sprzedaży, księgowości, kadr i płac. Program, który wspomaga prowadzenie firmy oraz stanowi doskonałe narzędzie pracy dla biura rachunkowego. Dzięki dedykowanemu modułowi Biuro Rachunkowe, COMARCH OPT!MA staje się najlepszym na rynku programem do zarządzania biurem rachunkowym i kancelarią na wszystkich etapach obsługi klienta.

COMARCH OPT!MA pracuje w środowisku Microsoft Windows. Umożliwia pracę w wersji jednostanowiskowej, jak również pozwala na efektywną pracę w sieci. Modułowa budowa COMARCH OPT!MA daje możliwość elastycznego dopasowania systemu do potrzeb każdej firmy.

Ergonomiczny i przyjazny interfejs programu ułatwia pracę z systemem nie tylko zaawansowanym użytkownikom ale i rozpoczynającym pracę z COMARCH OPT!MA.

Moduły COMARCH OPT!MA: Kasa/Bank, Faktury, Środki Trwałe, Detal, Handel, Analizy, CRM, Księga Podatkowa , Księga Handlowa, Księga Handlowa Plus, Płace i Kadry, Płace i Kadry Plus, Biuro Rachunkowe.

Unikalną cechą jest możliwość wynajmowania programu przez Internet za pośrednictwem platformy ASP - CDN Online. (cdnonline). Wybór CDN Online ułatwia nowoczesne zarządzanie firmą, a także pozwala ograniczyć koszty związane z informatyzacją firmy. Wykorzystując Internet Użytkownicy otrzymują dostęp do informacji o firmie przez 24 godziny na dobę z dowolnego miejsca na świecie, dzięki czemu mogą oferować wyższą jakość świadczonych usług oraz sprawną obsługę klienta.

COMARCH OPT!MA umożliwia elektroniczną wymianę dokumentów z większością sieci handlowych przez wbudowana opcję EDI (Electronic Data Interchange) oraz dołączone oprogramowanie COMARCH ECOD Connector.System współpracuje z urządzeniami zewnętrznymi typu: kasy fiskalne, drukarki fiskalne oraz drukarki etykiet oraz kodów kreskowych.

Technologia

Program COMARCH OPT!MA wyposażony jest w nowoczesną technologię Microsoft SQL Server 2000, zapewniającą bezawaryjność pracy i bezpieczeństwo danych. Współpracuje z innymi aplikacjami (doskonale integruje się z Microsoft Office 2003).

Program jest konfigurowalny, dzięki czemu użytkownicy mogą dostosować go do indywidualnych potrzeb każdej małej i średniej firmy. Zastosowane rozwiązania wpływają na znaczną automatyzację pracy firmy.
 

 

Zobacz również:


 Banner
realizacja JAMARO S.C. 2010 | Wszystkie prawa zastrzeżone
wstecz góra strony strona główna
formularz napisz do nas